Historia naszej kancelarii -
Jak działamy?

"Nie ma takiego kryzysu, którego nie można przezwyciężyć, każdy problem ma swoje rozwiązanie"

Kancelaria prawna Alter Locus, z nami uzyskasz wyższe odszkodowanie

Świadczymy indywidualną i kompleksową pomoc prawną w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych m.in. za doznane obrażenia ciała, szkody w mieniu, za błędy medyczne i wypadki komouniakcyjne

Doświadczenie uczyniło z nas ekspertów w rozwiązywaniu sytuacji kryzysowych, przy czym nadrzędnym naszym celem, jaki chcemy osiągnąć dla Klienta, jest optymalizacja unikania ewentualnych przyszłych problemów.

Jak działamy?

Udzielamy pomocy w uzyskaniu odszkodowania. Wspieramy naszych Klientów w dochodzeniu rekompensaty finansowej z tytułu doznanych szkód. Reprezentujemy poszkodowanych w negocjacjach z zakładem ubezpieczeń, pracodawcą, sprawcą kolizji i innymi podmiotami odpowiedzialnymi za szkody.

I.

Pierwszym etapem jest spotkanie z klientem. Wystarczy zadzwonić aby się z nami umówić. Działamy na terenie całego kraju. Wyznaczony doradca przeporowadzi konsultacje i udzieli bezłpatnych porad prawnych.

II.

Jeżeli po wstępnej poradzie prawnej zdecydują się Państwo ubiegać o odszkodowanie, opiekun zajmujący się sprawą pomoże skomplemetować odpowiednie dokumenty. Nie pobieramy żadnych zaliczek..

III.

Reprezentujemy osoby poszkodowane w wypadkach bądź ich bliskich przed zakładem ubezpieczeń, negocjując wypłatę odszkodowania z tytuł poniesionych szkód.

Zakres działań

Kancelaria prawna Alter Locus,
Be it Business, Portfolio, Agency

Jesteśmy specjalistyczną kancelarią prawną, dzięki temu obsługujemy wszystkie rodzaje wypadków, klient ma pewność, że sprawa będzie prowadzona przez specjalistów w dziedzinie odszkodowań. Dokonamy bezpłatnej analizy Państwa sprawy i podpowiemy, jakiego odszkodowania czy rekompensaty pieniężnej można się spodziewać.

Infolinia

506-870-672

"Nasza reputacja i marka to efekt wielu lat doświadczeń w doradztwie prawnym na rzecz osób zadłużonych i poszkodowanych w wypadkach."

Zadzoń i umów się na bezpłatną konsultację