Wypadek komunikacyjny

Wypadek komunikacyjny może przytrafić się nie tylko kierowcom lecz także pasażerom, rowerzystom i pieszym. Uzyskaj odszkodowanie za wypadek komunikacyjny.

Pomagamy uzyskać stosowne odszkodowanie powypadkowe osobom poszkodowanym, które nie ze swojej winy ucierpiały w wyniku wypadku komunikacyjnego.

O odszkodowanie mogą ubiegać się wszyscy uczestnicy ruchu drogowego, tj.: kierowca, pasażer, pieszy i rowerzysta. Uzyskujemy dla klientów także stosowne świadczenia w formie zadośćuczynienia dla najbliższych członków rodziny, którzy utracili w zdarzeniach komunikacyjnych swoich bliskich.

Pomagamy na każdym etapie dochodzenia swoich roszczeń po wypadku: w momencie zgłaszania szkody, po odrzuconym odwołaniu oraz po otrzymaniu zaniżonego odszkodowania. Bezpłatnie sprawdzamy słuszność decyzji wydanych przez ubezpieczyciela, a działania mające na celu odzyskanie niedoszacowanej części prowadzimy na drodze sądowej.

Skontaktuj się z nami!

Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją sprawę.
Nie uzyskamy odszkodowania – nic nie płacisz.

Nasze Centrum prowadzi działalność w zakresie reprezentowania osób fizycznych oraz firm w dochodzeniu odszkodowań od towarzystw ubezpieczeniowych oraz innych podmiotów zobowiązanych do naprawienia szkody.Kontakt
Infolinia

506-870-672

"Nasza reputacja i marka to efekt wielu lat doświadczeń w doradztwie prawnym na rzecz osób zadłużonych i poszkodowanych w wypadkach."

Zadzoń i umów się na bezpłatną konsultację