Wypadek przy pracy

Uzyskaj od pracodawcy zadośćuczynienie za skutki wypadku przy pracy - odszkodowanie po wypadku w pracy

Zostałeś poszkodowany w czasie pracy lub Twój bliski zginął w związku z wypadkiem przy pracy? Zgłoś się do nas i dowiedz czy przysługują Ci świadczenia z tym związane.

Wypadek przy pracy jest nagłym zdarzeniem wywołanym przyczyną zewnętrzną, powodujące uraz lub śmierć. Zdarzenie miało związek z pracą, a dokładnie nastąpiło podczas lub w związku z wykonywaniem przez pracownika zwykłych czynności lub poleceń przełożonych, ale również czynności na rzecz pracodawcy.

Jeśli stałeś się ofiarą wypadku przy pracy należy wiedzieć, że oprócz odszkodowania z ZUS-u, które często nie wystarcza na pokrycie podstawowych potrzeb, możesz starać się również o odszkodowanie od pracodawcy, wypłatę środków, umożliwiających zmianę zawodu czy renty z tytułu niezdolności do pracy.

Jeżeli w wypadku przy pracy zginął Twój bliski, należy Ci się zadośćuczynienie, a w niektórych przypadkach również odszkodowanie.

Nie pobieramy opłat z góry, a jedynie prowizję od uzyskanej kwoty. Nasi Klienci mają zatem pewność maksymalnych starań z naszej strony.

Skontaktuj się z nami!

Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją sprawę. Nie uzyskamy odszkodowania – nic nie płacisz.

Nasze Centrum prowadzi działalność w zakresie reprezentowania osób fizycznych oraz firm w dochodzeniu odszkodowań od towarzystw ubezpieczeniowych oraz innych podmiotów zobowiązanych do naprawienia szkody.Kontakt
Infolinia

506-870-672

"Nasza reputacja i marka to efekt wielu lat doświadczeń w doradztwie prawnym na rzecz osób zadłużonych i poszkodowanych w wypadkach."

Zadzoń i umów się na bezpłatną konsultację