Wypadek rolniczy

Dochodzenie odszkodowania z ubezpieczenia oc rolnika

Głównym celem ubezpieczenia OC rolnika jest zapewnienie rekompensaty w postaci odszkodowania osobom, które poniosą szkodę w związku z posiadaniem przez rolnika gospodarstwa rolnego. Praca w gospodarstwie rolnym niesie za sobą poważne niebezpieczeństwo wystąpienia wypadku, który może wiązać się z powstaniem szkody na osobieJeśli doszło do takiego zdarzenia, to istnieje możliwość uzyskania z KRUS jednorazowego odszkodowania.
Prawo do otrzymania z KRUS jednorazowego odszkodowania uwarunkowane jest spełnieniem przesłanek, określonych w ustawie o ubezpieczeniu społecznym rolników.

W wielu przypadkach, oprócz odszkodowania z KRUS można także uzyskać świadczenia z ubezpieczeń NNW, ubezpieczeń na życie czy z ubezpieczenia OC gospodarstw rolnych.

Skontaktuj się z nami!

Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją sprawę.
Nie uzyskamy odszkodowania – nic nie płacisz.

Nasze Centrum prowadzi działalność w zakresie reprezentowania osób fizycznych oraz firm w dochodzeniu odszkodowań od towarzystw ubezpieczeniowych oraz innych podmiotów zobowiązanych do naprawienia szkody.Kontakt
Infolinia

506-870-672

"Nasza reputacja i marka to efekt wielu lat doświadczeń w doradztwie prawnym na rzecz osób zadłużonych i poszkodowanych w wypadkach."

Zadzoń i umów się na bezpłatną konsultację